III Mikolajkowa Olimpiada Plywacka 2017 o Puchar Otylii JedrzejczakLong Course (50m)
Debica (POL)16 - 17 Dec 2017
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  14 years
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  13 years
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  12 years
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  11 years
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  10 years
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  9 years
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  8 years
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  Open
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  14 years17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
1.NOSEK, Tomasz2003POLKS Fala Niepolomice1:00.12475
2.WOJNAR, Mateusz2003POLKP SOKOL Rzeszow1:00.43467
3.LESNIAK, Piotr2003POLPlywak Bochnia1:00.68462
4.SZCZEPANIK, Szymon2003POLKP SOKOL Rzeszow1:00.80459
5.SZCZUREK, Kacper2003POLUKS SP 8 Chrzanow1:01.46444
6.WARZECHA, Wiktor2003POLUKS IKAR Mielec1:02.88415
7.URBANEK, Filip2003POLMUKP Fala Ropczyce1:03.98394
8.MALINOWSKI, Karol2003POLPRO-SWIM Krakow1:04.87378
9.OKULARCZYK, Szymon2003POLMKP Gdansk1:05.20372
9.ZAK, Jakub2003POLKP Swim2win Krosno1:05.20372
11.CHABIOR, Dawid2003POLKP Swim2win Krosno1:08.64319
12.MASTEJ, Adrian2003POLKP Swim2win Krosno1:11.93277
13.KUBACKI, Krzysztof2003POLKP Swim2win Krosno1:14.05254
14.JAKUBIEC, Kacper2003POLUKS IKAR Mielec1:15.44240
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  13 years17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
1.HORODYNSKI, Antoni2004POLUKP GRYF Debica58.21523
2.LOTKOVSKYY, Maksym2004UKRUkraine58.78508
3.GRZECZA, Michal2004POLSkalar Slupsk59.28495
4.SZEWCZYK, Maciej2004POLMKS JEDYNKA Lodz59.82482
5.STANEK, Kacper2004POLSMS Galicja Krakow1:00.71461
6.LUBERDA, Wiktor2004POLSMS Galicja Krakow1:02.94414
7.LABIK, Marcin2004POLSkalar Slupsk1:03.18409
8.SZKLARZ, Mateusz2004POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:03.28407
9.KUREK, Jan2004POLZabianka Gdansk1:03.42404
10.KLIMCZAK, Kacper2004POLMKS JEDYNKA Lodz1:03.50403
11.KRYSTYNSKI, Aleksander2004POLSMS Galicja Krakow1:03.81397
12.MARCINEK, Liberto2004POLUKS IKAR Mielec1:04.09392
13.ZYLA, Robert2004POLUKP GRYF Debica1:05.75363
14.ROMAN, Dawid2004POLSMS Galicja Krakow1:06.31354
15.TARASEK, Wiktor2004POLMKP BOBRY Debica1:07.01343
16.TYNOR, Jan2004POLKS Fala Niepolomice1:07.94329
17.KARWOWSKI, Maksymilian2004POLAquarius Lesko1:08.59319
18.DZIEDZIC, Bartosz2004POLSMS Galicja Krakow1:08.93315
19.BIALEK, Piotr2004POLStowarzyszenie FREGATA Glogow1:09.12312
20.KARCZ, Filip2004POLPlywak Bochnia1:09.24310
21.SKIMINA, Kacper2004POLSMS Galicja Krakow1:09.97301
22.PILCH, Emil2004POLPlywak Bochnia1:10.71291
23.OSTROWSKI, Hubert2004POLUKS IKAR Mielec1:11.05287
24.GINALSKI, Michal2004POLKP Swim2win Krosno1:12.66269
25.BIENIA, Maciej2004POLKP SOKOL Rzeszow1:13.17263
26.BIALEK, Wiktor2004POLSMS Galicja Krakow1:14.02254
27.JANKOWIAK, Cyprian2004POLSMS Galicja Krakow1:14.86246
28.TARASEK, Mikolaj2004POLMKP BOBRY Debica1:16.67229
29.DZIERWA, Maciej2004POLPRO-SWIM Krakow1:19.16208
30.PENAR, Piotr2004POLKP Swim2win Krosno1:21.53190
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  12 years17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
1.PLOSZKA, Kacper2005POLNautilus Brzeziny1:02.33426
2.STANISLAWSKI, Szymon2005POLMKS JEDYNKA Lodz1:02.78417
3.KRUMPLEWSKI, Gracjan2005POLSkalar Slupsk1:03.76398
4.BLAUT, Maciej2005POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:03.85396
5.SKULSKI, Szymon2005POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:04.36387
6.STACIWA, Kamil2005POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas1:04.55383
7.POGODA, Krzysztof2005POLTP Olimpijczyk Aleksandrow Lod1:04.57383
7.ZAREMBA, Adam2005POLWKS SLASK Wroclaw1:04.57383
9.ARENT, Artur2005POLMKS JEDYNKA Lodz1:04.83378
10.RYNKIEWICZ, Jakub2005POLKP SOKOL Rzeszow1:05.21372
11.KACZMAREK, Michal2005POLMKS JEDYNKA Lodz1:06.25355
12.RYMARZ, Jakub2005POLUKS ORKA Zamosc1:08.97314
13.BANASIAK, Michal2005POLMKS JEDYNKA Lodz1:09.03313
14.JANKOWSKI, Przemyslaw2005POLZabianka Gdansk1:09.32309
15.STACIWA, Jakub2005POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas1:09.78303
16.RUDZKI, Jakub2005POLMKS JEDYNKA Lodz1:10.00300
17.OBLUDEK, Michal2005POLUKS IKAR Mielec1:10.90289
18.WILK, Jakub2005POLFregata Kolbuszowa1:12.24273
19.HLASKO, Wojciech2005POLDwojka Morena Gdansk1:12.57270
20.KUBIAK, Kuba2005POLDwojka Morena Gdansk1:13.34261
21.SETLAK, Marcel2005POLZabianka Gdansk1:13.52259
22.KURDZIEL, Kamil2005POLCSTiR Strzyzow1:14.38250
23.WARCHOL, Sebastian2005POLMSP AQUARIUS Myslenice1:15.03244
24.LUBAS, Jakub2005POLCSTiR Strzyzow1:17.76219
25.RYBINSKI, Jakub2005POLUKS IKAR Mielec1:17.84218
26.CIEMIES, Szymon2005POLNautilus Brzeziny1:18.62212
27.STYP-REKOWSKI, Krystian2005POLDwojka Morena Gdansk1:20.77195
28.MOLGA, Marcin2005POLDwojka Morena Gdansk1:22.23185
29.TRELKA, Aleksander2005POLDwojka Morena Gdansk1:22.84181
30.SZARO, Lukasz2005POLCSTiR Strzyzow1:22.87181
31.PENAR, Szymon2005POLKP Swim2win Krosno1:23.21179
32.ORZEL, Piotr2005POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:30.28140
33.KUNKEL, Tymoteusz2005POLDwojka Morena Gdansk1:31.75133
34.O'HARA, Jakub2005POLUKS IKAR Mielec1:41.4698
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  11 years17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
1.WOJCIK, Szczepan2006POLFregata Kolbuszowa1:10.17298
2.KURASINSKI, Tymon2006POLDwojka Morena Gdansk1:11.15286
3.DACZKOWSKI, Radoslaw2006POLMKP BOBRY Debica1:12.05275
4.ZDEBEL, Konrad2006POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas1:12.73268
5.PIERUCKI, Radoslaw2006POLDwojka Morena Gdansk1:12.83267
6.NIEZNANSKI, Michal2006POLAquarius Lesko1:12.84267
7.LENCZOWSKI, Jakub2006POLUKP GRYF Debica1:13.54259
8.BRZOZOWSKI, Szymon2006POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:13.76257
9.SZOSTAK, Michal2006POLFregata Kolbuszowa1:13.99254
10.LEWANDOWSKI, Mateusz2006POLMKS JEDYNKA Lodz1:15.49239
11.PRANAGAL, Stanislaw2006POLUKS Olimpijczyk 231:15.78237
12.PIKOR, Jakub2006POLUKS IKAR Mielec1:15.81236
13.PLEWNICKI, Jan2006POLZabianka Gdansk1:16.01235
14.GRZEBYK, Leszek2006POLAquarius Lesko1:16.15233
15.TYNOR, Kacper2006POLKS Fala Niepolomice1:16.47230
16.STANISZ, Maciej2006POLUKS IKAR Mielec1:17.10225
17.KOWALEWSKI, Mateusz2006POLMKS JEDYNKA Lodz1:17.34223
18.OCHALIK, Filip2006POLUKS IKAR Mielec1:19.42206
19.BLICHARZ, Wiktor2006POLFregata Kolbuszowa1:19.61204
20.BANASZEWSKI, Kacper2006POLZabianka Gdansk1:19.90202
21.JACH, Przemyslaw2006POLUKS IKAR Mielec1:20.37198
22.KRAWCZYK, Dariusz2006POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:20.56197
23.KALITA, Jakub2006POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:21.61189
24.PAPIER, Mieszko2006POLMUKS Unia Busko Zdroj1:21.99187
25.RZEMIEN, Karol2006POLFregata Kolbuszowa1:22.92181
26.KULIGA, Krzysztof2006POLDwojka Morena Gdansk1:23.46177
27.KUTYNA, Bartosz2006POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:24.03173
28.KARMOWSKI, Dominik2006POLZabianka Gdansk1:24.06173
29.MOSKOT, Dawid2006POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:25.79163
30.BARTNIK, Gabriel2006POLMKP BOBRY Debica1:27.06156
31.FORTUNA, Wiktor2006POLMUKS Unia Busko Zdroj1:28.78147
32.SLAZYK, Szymon2006POLMKP BOBRY Debica1:29.33144
33.KOSLOWSKI, Karol2006POLZabianka Gdansk1:30.02141
34.DUNOWSKI, Adam2006POLZabianka Gdansk1:37.24112
35.JANUSZ, Adrian2006POLUKS IKAR Mielec1:37.34111
36.MATRAJ, Mateusz2006POLUKS IKAR Mielec1:57.9162
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  10 years17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
1.PROSZOWSKI, Pawel2007POLMKS Park Wodny Tarnowskie Gory1:11.85278
2.CZOGALA, Grzegorz2007POLSiKReT Gliwice1:13.31262
3.WDOWIAK, Dominik2007POLJedynka Lazy1:14.55249
4.PASZKOWSKI, Szymon2007POLCSTiR Strzyzow1:15.25242
5.SKOWRONSKI, Braian2007POLFregata Kolbuszowa1:15.48240
6.PIETRON, Przemyslaw2007POLUKS Olimpijczyk 231:16.18233
7.BARTOSIK, Ignacy2007POLMKS JEDYNKA Lodz1:17.93218
8.WOJCIK, Mikolaj2007POLFregata Kolbuszowa1:19.30207
9.ROMANIUK, Patryk2007POLDwojka Morena Gdansk1:19.49205
10.OLSZYNSKI-SEKLECKI, Jakub2007POLZabianka Gdansk1:20.33199
11.BLICHARZ, Filip2007POLUKS IKAR Mielec1:21.95187
12.LACEK, Patryk2007POLPletwal Zakopane1:22.42184
13.MAZUR, Adam2007POLDwojka Morena Gdansk1:22.85181
14.KASPRZYCKI, Kamil2007POLKP Swim2win Krosno1:23.58176
15.CEBULA, Karol2007POLPRO-SWIM Krakow1:24.49171
16.OCHALIK, Adrian2007POLUKS IKAR Mielec1:24.56170
17.BIESZCZAD, Tymoteusz2007POLUKP GRYF Debica1:25.22166
18.SUDOL, Jakub2007POLDwojka Morena Gdansk1:25.99162
19.WITT, Jerzy2007POLZabianka Gdansk1:26.07161
20.BIEMEK, Kamil2007POLWinner Zdzieszowice1:28.65148
21.WILK, Mikolaj2007POLUKS IKAR Mielec1:29.61143
22.MORAWSKI, Szymon2007POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:30.64138
23.GAJDA, Szymon2007POLKS Fala Niepolomice1:32.81129
24.BIERNACKI, Mikolaj2007POLMKS JEDYNKA Lodz1:33.74125
25.MARCINEK, Alvaro2007POLUKS IKAR Mielec1:35.44118
26.MOSON, Maksymilian2007POLKP Swim2win Krosno1:36.15116
27.KUSMIREK, Jakub2007POLUKS Olimpijczyk 231:36.82113
28.SEGIETA, Aleksander2007POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:39.69104
29.WROBLEWSKI, Maksymilian2007POLDwojka Morena Gdansk1:46.6385
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  9 years17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
1.LUSZCZYNSKI, Krzysztof2008POLDwojka Morena Gdansk1:17.89218
2.RUCHALA, Adrian2008POLSTP Nowy Sacz1:18.54213
3.JOACHIMOWICZ, Patryk2008POLUKS Olimpijczyk 231:20.09200
4.DREJZA, Filip2008POLDwojka Morena Gdansk1:22.09186
5.KOLODZIEJ, Tomasz2008POLMKS Park Wodny Tarnowskie Gory1:23.30178
6.CYTACKI, Fabian2008POLZabianka Gdansk1:24.24172
7.JANURA, Tymon2008POLDwojka Morena Gdansk1:24.45171
8.WOJCIKOWSKI, Patryk2008POLUKS Omega 21 Olkusz1:24.92168
9.JASZCZOR, Igor2008POLKP Swim2win Krosno1:26.82157
10.KAWALA, Szymon2008POLUKS SP 8 Chrzanow1:27.78152
11.HALKIEWICZ, Maciej2008POLUKS Omega 21 Olkusz1:28.01151
12.SZYBOWSKI, Grzegorz2008POLMSP AQUARIUS Myslenice1:29.48144
13.CALKA, Piotr2008POLSolne Miasto Wieliczka1:29.63143
14.TWORKOWSKI, Michal2008POLUKS Olimpijczyk 231:31.67134
15.ROMANOWSKI, Franciszek2008POLZabianka Gdansk1:31.78133
16.SKWARA, Bartosz2008POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:32.29131
17.CZARNY, Radoslaw2008POLPRO-SWIM Krakow1:33.83124
18.STANKIEWICZ, Kacper2008POLZabianka Gdansk1:36.10116
19.KURON, Gabriel2008POLStowarzyszenie FREGATA Glogow1:36.42115
20.GINALSKI, Pawel2008POLKP Swim2win Krosno1:38.16109
21.NIESTOJ, Igor2008POLUKS Omega 21 Olkusz1:39.24105
22.BARANSKI, Michal2008POLFregata Kolbuszowa1:39.84103
23.NETTER, Jozef2008POLDwojka Morena Gdansk1:40.96100
24.CHRUSCIEL, Krzysztof2008POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:47.1983
25.BIENKOWSKI, Jakub2008POLZabianka Gdansk1:47.8182
26.LASKO, Kacper2008POLSOKOL-Moscice Tarnow1:51.2275
27.GORSKI, Antoni2008POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:51.8273
28.WOJS, Filip2008POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:53.9569
29.PROKOP, Leon2008POLKS Fala Niepolomice2:10.0846
DSQWOYTERSKI, Alan2008POLUKS IKAR MielecNT-
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  8 years17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
1.STROJEK, Tymoteusz2009POLStowarzyszenie FREGATA Glogow1:37.03112
2.KOWAL, Bartosz2009POLUKS Omega 21 Olkusz1:58.1362
3.OSUCH, Mateusz2009POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:58.7161
4.MORAWSKI, Filip2009POLMUKP KORONA-Swim Kielce2:13.5243
DSQPYKA, Jan2009POLDELFIN SP 3 TarnobrzegNT-
Men, 100m Freestyle, Timed Final,  Open17 Dec 2017 - 10:20TimePts.
EXHKALUZA, Jakub2002POLMKP BOBRY Debica58.33520