III Mikolajkowa Olimpiada Plywacka 2017 o Puchar Otylii JedrzejczakLong Course (50m)
Debica (POL)16 - 17 Dec 2017
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  14 years
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  13 years
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  12 years
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  11 years
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  10 years
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  9 years
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  14 years17 Dec 2017 - 13:40TimePts.
1.SZCZUREK, Kacper2003POLUKS SP 8 Chrzanow1:04.71456
2.URBANEK, Filip2003POLMUKP Fala Ropczyce1:08.06392
3.NOSEK, Tomasz2003POLKS Fala Niepolomice1:11.57337
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  13 years17 Dec 2017 - 13:40TimePts.
1.GRZECZA, Michal2004POLSkalar Slupsk1:03.19490
2.KOZIENSKI, Oliwier2004POLKS WISLA Pulawy1:05.95431
3.KNAPP, Jakub2004POLSMS Galicja Krakow1:10.77348
4.TYNOR, Jan2004POLKS Fala Niepolomice1:13.83307
5.LIS, Jan2004POLMUKS Unia Busko Zdroj1:13.87306
6.ZYLA, Robert2004POLUKP GRYF Debica1:14.20302
7.WOJEWSKI, Igor2004POLTRI-Team Rumia1:17.04270
8.BRYG, Bartosz2004POLSMS Galicja Krakow1:18.05260
9.JANCZYLIK, Aleksander2004POLSkalar Slupsk1:20.17239
10.TARASEK, Wiktor2004POLMKP BOBRY Debica1:20.28238
11.KARWOWSKI, Maksymilian2004POLAquarius Lesko1:22.38221
12.KARCZ, Filip2004POLPlywak Bochnia1:26.51190
13.PILCH, Emil2004POLPlywak Bochnia1:30.82165
14.DURLO, Tymoteusz2004POLUKS Sprint Katowice1:32.75154
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  12 years17 Dec 2017 - 13:40TimePts.
1.PLOSZKA, Kacper2005POLNautilus Brzeziny1:07.24406
2.BLAUT, Maciej2005POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:08.85378
3.USOV, Marat2005UKRUkraine1:09.54367
4.BANASIAK, Michal2005POLMKS JEDYNKA Lodz1:11.54337
5.STACIWA, Kamil2005POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas1:15.37288
6.ZUCZEK, Pawel2005POLUKS IKAR Mielec1:15.92282
7.RYMARZ, Jakub2005POLUKS ORKA Zamosc1:20.36238
8.PLAGA, Dawid2005POLSkalar Slupsk1:21.84225
9.KUBIAK, Kuba2005POLDwojka Morena Gdansk1:25.92194
10.LUBAS, Jakub2005POLCSTiR Strzyzow1:26.52190
11.WILK, Jakub2005POLFregata Kolbuszowa1:27.28185
12.HLASKO, Wojciech2005POLDwojka Morena Gdansk1:27.61183
13.TRELKA, Aleksander2005POLDwojka Morena Gdansk1:30.17168
14.HORBACZEWSKI, Grzegorz2005POLDwojka Morena Gdansk1:36.96135
15.PENAR, Szymon2005POLKP Swim2win Krosno1:40.76120
16.MOLGA, Marcin2005POLDwojka Morena Gdansk1:50.6591
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  11 years17 Dec 2017 - 13:40TimePts.
1.DACZKOWSKI, Radoslaw2006POLMKP BOBRY Debica1:22.14223
2.DUBIEL, Wiktor2006POLZabianka Gdansk1:26.81189
3.KURASINSKI, Tymon2006POLDwojka Morena Gdansk1:27.91182
4.NIEZNANSKI, Michal2006POLAquarius Lesko1:28.82176
5.ZDEBEL, Konrad2006POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas1:33.25152
6.KRAWCZYK, Dariusz2006POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:33.70150
7.SZOSTAK, Michal2006POLFregata Kolbuszowa1:34.20147
8.PIKOR, Jakub2006POLUKS IKAR Mielec1:36.18138
9.JACH, Przemyslaw2006POLUKS IKAR Mielec1:48.2297
10.JANUSZ, Adrian2006POLUKS IKAR Mielec1:52.5386
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  10 years17 Dec 2017 - 13:40TimePts.
1.PROSZOWSKI, Pawel2007POLMKS Park Wodny Tarnowskie Gory1:19.24248
2.WDOWIAK, Dominik2007POLJedynka Lazy1:23.10215
3.CZOGALA, Grzegorz2007POLSiKReT Gliwice1:23.44212
4.WOJCIK, Mikolaj2007POLFregata Kolbuszowa1:36.94135
5.OLSZYNSKI-SEKLECKI, Jakub2007POLZabianka Gdansk1:37.42133
6.BORNA, Franciszek2007POLDwojka Morena Gdansk1:42.28115
7.STROZIK, Kamil2007POLUKP GRYF Debica1:42.74114
8.STADNIK, Aleksander2007POLDwojka Morena Gdansk1:43.70110
9.OLSZEWSKI, Maciej2007POLPRO-SWIM Krakow1:47.09100
10.BIEMEK, Kamil2007POLWinner Zdzieszowice1:51.1490
11.LACEK, Patryk2007POLPletwal Zakopane1:54.4882
DSQPASZKOWSKI, Szymon2007POLCSTiR StrzyzowNT-
Men, 100m Butterfly, Timed Final,  9 years17 Dec 2017 - 13:40TimePts.
1.KAWALA, Szymon2008POLUKS SP 8 Chrzanow1:30.93164
2.WOJCIKOWSKI, Patryk2008POLUKS Omega 21 Olkusz1:42.96113
3.LUSZCZYNSKI, Krzysztof2008POLDwojka Morena Gdansk1:45.95103
4.SKWARA, Bartosz2008POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:46.80101
5.CYTACKI, Fabian2008POLZabianka Gdansk1:50.6591
6.DREJZA, Filip2008POLDwojka Morena Gdansk1:59.6172
DSQRUCHALA, Adrian2008POLSTP Nowy SaczNT-