III Mikolajkowa Olimpiada Plywacka 2017 o Puchar Otylii JedrzejczakLong Course (50m)
Debica (POL)16 - 17 Dec 2017
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  14 years
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  13 years
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  12 years
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  11 years
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  10 years
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  9 years
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  8 years
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  Open
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  14 years16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
1.SZCZEPANIK, Szymon2003POLKP SOKOL Rzeszow33.33498
2.PIECHOTA, Edgar2003POLMSP AQUARIUS Myslenice33.36496
3.WOJNAR, Mateusz2003POLKP SOKOL Rzeszow33.50490
4.ROJEK, Piotr2003POLMUKP Fala Ropczyce35.14425
5.ZAK, Jakub2003POLKP Swim2win Krosno36.95365
6.LESNIAK, Piotr2003POLPlywak Bochnia37.22357
7.OKULARCZYK, Szymon2003POLMKP Gdansk37.43351
8.KUBACKI, Krzysztof2003POLKP Swim2win Krosno38.76316
9.URBANEK, Filip2003POLMUKP Fala Ropczyce40.74272
10.MALINOWSKI, Karol2003POLPRO-SWIM Krakow41.81252
11.JAKUBIEC, Kacper2003POLUKS IKAR Mielec44.37211
12.MASTEJ, Adrian2003POLKP Swim2win Krosno44.87204
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  13 years16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
1.LAGOZNY, Filip2004POLUKS ORKA Zamosc33.86475
2.WOJEWSKI, Igor2004POLTRI-Team Rumia33.93472
3.SZTENDEL, Kacper2004POLMKS JEDYNKA Lodz33.98470
4.KOZIENSKI, Oliwier2004POLKS WISLA Pulawy34.27458
5.BRYG, Bartosz2004POLSMS Galicja Krakow34.40453
6.WALIJEWSKI, Radoslaw2004POLZabianka Gdansk35.00430
7.ZACZYNSKI, Filip2004POLSMS Galicja Krakow35.08427
8.KOKOSZKA, Oliwier2004POLKP SOKOL Rzeszow35.10426
9.LIS, Jan2004POLMUKS Unia Busko Zdroj35.21422
10.SZKLARZ, Mateusz2004POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg37.26356
11.PROCNAL, Adam2004POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola38.61320
12.SIEMBIDA, Adam2004POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola39.02310
13.GINALSKI, Michal2004POLKP Swim2win Krosno39.32303
14.DURLO, Tymoteusz2004POLUKS Sprint Katowice39.46300
15.STANEK, Kacper2004POLSMS Galicja Krakow39.90290
16.BIALEK, Piotr2004POLStowarzyszenie FREGATA Glogow40.09286
17.SKIMINA, Kacper2004POLSMS Galicja Krakow40.21283
18.JANCZYLIK, Aleksander2004POLSkalar Slupsk40.31281
19.MAZUR, Bartosz2004POLUKP GRYF Debica42.35242
20.PENAR, Piotr2004POLKP Swim2win Krosno44.56208
21.BIALEK, Wiktor2004POLSMS Galicja Krakow44.91203
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  12 years16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
1.DYBEK, Blazej2005POLUKS Fala Nieporet34.44451
2.STANISLAWSKI, Szymon2005POLMKS JEDYNKA Lodz34.88434
3.USOV, Marat2005UKRUkraine34.92433
4.SZPANOWSKI, Michal2005POLDwojka Morena Gdansk37.90338
5.HEBEL, Maciej2005POLZabianka Gdansk39.22305
6.TASIOR, Seweryn2005POLKP SOKOL Rzeszow39.53298
7.SWIECA, Mateusz2005POLKP SOKOL Rzeszow39.89290
8.KURDZIEL, Kamil2005POLCSTiR Strzyzow40.41279
9.SMARDZ, Tomasz2005POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola42.10247
10.STYP-REKOWSKI, Krystian2005POLDwojka Morena Gdansk43.53223
11.HORBACZEWSKI, Grzegorz2005POLDwojka Morena Gdansk43.72220
12.WOJNAR, Tymoteusz2005POLKP SOKOL Rzeszow45.56195
13.WARCHOL, Sebastian2005POLMSP AQUARIUS Myslenice47.59171
14.CIEMIES, Szymon2005POLNautilus Brzeziny48.21164
15.ORZEL, Piotr2005POLMUKP KORONA-Swim Kielce53.49120
16.JAKUBAS, Michal2005POLNika Sport Team Krakow57.5996
17.KUNKEL, Tymoteusz2005POLDwojka Morena Gdansk58.1893
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  11 years16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
1.LENCZOWSKI, Jakub2006POLUKP GRYF Debica40.56276
2.LUPA, Olaf2006POLUKS ORKA Zamosc40.84270
3.CUDECKI, Igor2006POLUKP GRYF Debica41.95249
4.MALIK, Dawid2006POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas43.12230
5.ZDEBEL, Konrad2006POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas43.28227
6.CHMIELOWSKI, Adam2006POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg44.86204
7.DYNKA, Michal2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola45.08201
8.SARNAT, Szymon2006POLNika Sport Team Krakow45.99189
9.RAJCA, Nikodem2006POLUKS IKAR Mielec46.41184
10.MURAS, Szymon2006POLUKS IKAR Mielec47.34173
11.PAWLACZYK, Jakub2006POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas47.85168
12.JACH, Przemyslaw2006POLUKS IKAR Mielec48.05166
13.KOWALEWSKI, Mateusz2006POLMKS JEDYNKA Lodz48.49161
14.TYNOR, Kacper2006POLKS Fala Niepolomice48.67159
15.PRANAGAL, Stanislaw2006POLUKS Olimpijczyk 2349.10155
16.KULIGA, Krzysztof2006POLDwojka Morena Gdansk49.55151
17.HRYNISZYN, Igor2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola50.21145
18.GRYZ, Jakub2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola51.30136
19.CHOLEWA, Wiktor2006POLUKS IKAR Mielec52.14130
20.RUTKOWSKI, Kamil2006POLZabianka Gdansk52.69126
21.BANASZEWSKI, Kacper2006POLZabianka Gdansk53.02123
22.MOSKOT, Dawid2006POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg54.29115
23.ROZANSKI, Igor2006POLMKP BOBRY Debica54.92111
24.HERDUS, Bartosz2006POLMKP BOBRY Debica55.19109
25.WIEK, Milosz2006POLMUKS Unia Busko Zdroj55.61107
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  10 years16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
1.WDOWIAK, Dominik2007POLJedynka Lazy42.06247
2.CZOGALA, Grzegorz2007POLSiKReT Gliwice42.79235
3.PASZKOWSKI, Szymon2007POLCSTiR Strzyzow45.63194
4.GARBULINSKI, Jan2007POLMKP BOBRY Debica46.85179
5.ROMANIUK, Patryk2007POLDwojka Morena Gdansk48.10165
6.PLANETA, Maksymilian2007POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg49.59151
7.OCHALIK, Adrian2007POLUKS IKAR Mielec50.01147
8.WILK, Krystian2007POLMUKP Fala Ropczyce50.09146
9.OLSZYNSKI-SEKLECKI, Jakub2007POLZabianka Gdansk50.48143
10.PAS, Grzegorz2007POLUKP GRYF Debica50.84140
11.MORAWSKI, Szymon2007POLMUKP KORONA-Swim Kielce51.13137
12.BZDYRA, Bartlomiej2007POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg52.34128
13.BLICHARZ, Filip2007POLUKS IKAR Mielec52.43127
14.MARCINEK, Alvaro2007POLUKS IKAR Mielec52.68126
14.DYNKA, Adam2007POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola52.68126
16.KONIECZNY, Milosz2007POLNika Sport Team Krakow52.73125
17.TASIOR, Julian2007POLKP SOKOL Rzeszow53.42120
18.KAMINSKI, Filip2007POLUKS DELFIN Legionowo53.59119
19.MAZUR, Adam2007POLDwojka Morena Gdansk53.80118
20.SUDOL, Jakub2007POLDwojka Morena Gdansk53.84118
21.KIERBEDZ, Piotr2007POLDwojka Morena Gdansk54.43114
22.BIEMEK, Kamil2007POLWinner Zdzieszowice54.44114
23.WABIA, Krystian2007POLDwojka Morena Gdansk54.62113
24.WITT, Jerzy2007POLZabianka Gdansk55.94105
25.MOSON, Maksymilian2007POLKP Swim2win Krosno57.6396
26.GRZYB, Milosz2007POLUKP GRYF Debica58.9590
27.WROBLEWSKI, Maksymilian2007POLDwojka Morena Gdansk1:05.6065
28.SEGIETA, Aleksander2007POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:07.0061
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  9 years16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
1.JOACHIMOWICZ, Patryk2008POLUKS Olimpijczyk 2345.38197
2.LUSZCZYNSKI, Krzysztof2008POLDwojka Morena Gdansk46.28186
3.SZYBOWSKI, Grzegorz2008POLMSP AQUARIUS Myslenice47.06176
4.GUMINSKI, Witold2008POLDwojka Morena Gdansk48.89157
5.WOJCIK, Antoni2008POLKP SOKOL Rzeszow49.51151
6.MAJEWSKI, Piotr2008POLWOPR Rawa Mazowiecka49.71150
7.RUCHALA, Adrian2008POLSTP Nowy Sacz49.93148
8.KAPUSTA, Eryk2008POLSolne Miasto Wieliczka50.01147
9.CYTACKI, Fabian2008POLZabianka Gdansk51.14137
10.KOLODZIEJ, Tomasz2008POLMKS Park Wodny Tarnowskie Gory51.15137
11.KOZAK, Igor2008POLUKS Olimpijczyk 2351.27136
12.JASZCZOR, Igor2008POLKP Swim2win Krosno51.69133
13.NETTER, Jozef2008POLDwojka Morena Gdansk51.82132
14.DYDA, Artur2008POLSolne Miasto Wieliczka52.73125
15.TWORKOWSKI, Michal2008POLUKS Olimpijczyk 2352.75125
16.KURON, Gabriel2008POLStowarzyszenie FREGATA Glogow52.81125
17.GINALSKI, Pawel2008POLKP Swim2win Krosno53.58119
18.JANURA, Tymon2008POLDwojka Morena Gdansk53.85118
19.LESZCZYNSKI, Jakub2008POLZabianka Gdansk55.57107
20.CZARNY, Radoslaw2008POLPRO-SWIM Krakow55.69106
21.KUBICA, Wiktor2008POLMARBI-SPORT Zywiec57.0399
22.SLOMSKI, Mikolaj2008POLSolne Miasto Wieliczka57.8795
23.HALKIEWICZ, Maciej2008POLUKS Omega 21 Olkusz58.2193
24.ROMANOWSKI, Franciszek2008POLZabianka Gdansk1:00.7582
25.KUSALKA, Damian2008POLUKP GRYF Debica1:00.9381
26.BIENKOWSKI, Jakub2008POLZabianka Gdansk1:01.7378
27.LASKO, Kacper2008POLSOKOL-Moscice Tarnow1:03.0573
28.WOJS, Filip2008POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:09.4155
29.SZKLARZ, Ksawery2008POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg1:10.3053
DSQNIESTOJ, Igor2008POLUKS Omega 21 OlkuszNT-
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  8 years16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
1.GRADEK, Jakub2009POLUKS Fala Nieporet47.90167
2.STROJEK, Tymoteusz2009POLStowarzyszenie FREGATA Glogow52.19129
3.BERENDT, Ksawery2009POLUczniowski Klub Sportowy Dragon57.2198
4.BANASZAK, Szymon2009POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg57.5396
5.PIECUCH, Mateusz2009POLNika Sport Team Krakow57.5496
6.SZUBERT-OLSZACKI, Piotr2009POLNautilus Brzeziny57.8495
7.KOWAL, Bartosz2009POLUKS Omega 21 Olkusz58.3592
8.MARCZAK, Radoslaw2009POLMOSiR WODNIK Krosno59.1089
9.MAJEWSKI, Igor2009POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg59.9585
10.OSUCH, Mateusz2009POLMUKP KORONA-Swim Kielce1:07.7959
Men, 50m Breaststroke, Timed Final,  Open16 Dec 2017 - 16:25TimePts.
EXHOSAK, Kacper2010POLSolne Miasto Wieliczka59.5187
EXHBURZAK, Henryk2010POLDwojka Morena Gdansk1:15.8442