I Otwarte Mistrzostwa Grojca w Plywaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta GrojecShort Course (25m)
Grojec (POL)25 Nov 2017
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  15 years and older
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  14 years
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  13 years
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  12 years
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  11 years
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  10 years
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  9 years
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  8 years and younger
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  15 years and older25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.BACZYNSKA, Aleksandra2002POLUKS Olimpic Warka38.49296
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  14 years25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.ZYCH, Natalia2003POLMKS WODNIK Radom32.42496
2.WODECKA, Roksana2003POLSKS DELFIN 137 Lodz33.09466
3.BUKOWSKA, Adrianna2003POLStowarzyszenie Klub Plywacki S37.99308
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  13 years25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.ZAJACZKOWSKA, Ewa2004POLSKS DELFIN 137 Lodz33.15464
2.GARDZISZ, Maja2004POLUKS Olimpic Warka35.70371
3.OSTROWSKA, Anna2004POLKlub Plywacki NEMO Lipno36.84338
4.TABOR, Anastazja2004POLMKS Piaseczno37.91310
5.MAKULEC, Karolina2004POLMazowsze Mietne38.06306
6.OSTROWSKA, Alicja2004POLKlub Plywacki NEMO Lipno38.42298
7.DALEK, Zuzanna2004POLSKS DELFIN 137 Lodz38.62293
8.PIATKOWSKA, Dominika2004POLUKS Orion Grojec44.29194
9.KOSIOREK, Zofia2004POLUKS Orion Grojec44.78188
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  12 years25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.GRZEBIELUCH, Maja2005POLSKS DELFIN 137 Lodz35.30384
2.KLECZEK, Maria2005POLMKS Piaseczno36.65343
3.KOZLOWSKA, Oliwia2005POLMUKS Delfin Pionki49.05143
4.ZAGOZDZON, Wiktoria2005POLMUKS Delfin Pionki51.50123
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  11 years25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.JASINSKA, Michalina2006POLMUKS Wiking Tomaszow Mazowieck38.68292
2.SKWARCZYNSKA, Zuzanna2006POLMKS WODNIK Radom39.86267
3.PIEKARSKA, Natalia2006POLSKS DELFIN 137 Lodz41.16242
4.KOWALSKA, Sandra2006POLUKS Olimpic Warka41.60234
5.CALKA, Dagmara2006POLMazowsze Mietne42.81215
6.GRZYBOWSKA, Aleksandra2006POLStowarzyszenie Klub Plywacki S43.44206
7.GROCHOLINSKA, Malgorzata2006POLSKS DELFIN 137 Lodz44.52191
8.KALITA, Julia2006POLMKS WODNIK Radom46.41169
9.BILSKA, Otylia2006POLMKS WODNIK Radom55.25100
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  10 years25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.JAROSINSKA, Magdalena2007POLTrojka Pulawy41.96228
2.MACZKOWSKA, Barbara2007POLSKS DELFIN 137 Lodz42.75216
3.BIERNACKA, Lena2007POLMUKS Wiking Tomaszow Mazowieck42.78216
4.BARAN, Julia2007POLMazowsze Mietne44.40193
5.LENART, Sonia2007POLSKS DELFIN 137 Lodz48.69146
6.GOWIN, Natalia2007POLUKS Olimpic Warka50.08134
7.GRACZYK, Oliwia2007POLSKS DELFIN 137 Lodz52.10119
8.KULAG, Oliwia2007POLMUKS Wiking Tomaszow Mazowieck52.93114
9.SKRZEK, Roksana2007POLMUKS Delfin Pionki54.82102
10.KALASKA, Karolina2007POLMazowsze Mietne56.8891
11.DOLINA, Oliwia2007POLUKS Orion Grojec1:00.3377
12.TWARDOWSKA, Adrianna2007POLSKS DELFIN 137 Lodz1:02.5569
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  9 years25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.PAWUL, Kinga2008POLLKS Opocznianka44.58190
2.KLECZEK, Janina2008POLMKS Piaseczno47.23160
3.POWALSKA, Nicola2008POLSKS DELFIN 137 Lodz48.30150
4.CIEPLUCHA, Bianka2008POLSKS DELFIN 137 Lodz48.62147
5.KOTULSKA, Patrycja2008POLSKS DELFIN 137 Lodz49.61138
6.KOZLOWSKA, Aleksandra2008POLMKS WODNIK Radom52.19118
7.KOLTUN, Nikola2008POLMKS WODNIK Radom52.29118
8.RAPSIEWICZ, Julia2008POLSKS DELFIN 137 Lodz55.6598
9.KRAWCZYK, Natalia2008POLMUKS Wiking Tomaszow Mazowieck55.9196
10.MISTA, Nadia2008POLStowarzyszenie Klub Plywacki S57.2190
11.POLCZYNSKA, Iga2008POLLKS Opocznianka59.0582
12.LESNIEWSKA, Amelia2008POLStowarzyszenie Klub Plywacki S1:00.7875
13.PUDLARZ, Lena2008POLSKS DELFIN 137 Lodz1:01.0074
14.WIERZCHOWSKA, Alicja2008POLStowarzyszenie Klub Plywacki S1:03.2966
Women, 50m Backstroke, Timed Final,  8 years and younger25 Nov 2017 - 11:04TimePts.
1.ADAMCZYK, Zofia2009POLSKS DELFIN 137 Lodz48.40149
2.MELKA, Maria2009POLLKS Opocznianka48.89144
3.JADOWSKA, Lena2009POLMKS Piaseczno49.97135
4.WOZNIAK, Zuzanna2009POLSKS DELFIN 137 Lodz50.96127
5.PIECHOTA, Amelia2009POLMKS WODNIK Radom51.40124
6.SLIWINSKA, Agata2009POLSKS DELFIN 137 Lodz56.9891
7.MICHALEC, Maja2009POLMazowsze Mietne58.3885
8.STANCZYK, Zuzanna2009POLLKS Opocznianka58.8882
9.JANCZAK, Karolina2009POLSKS DELFIN 137 Lodz59.3181
10.BEDNARCZYK, Maja2009POLLKS Opocznianka59.5580
11.WRONKOWSKA, Zuzanna2009POLLKS Opocznianka1:00.3177
12.PIECHAL, Wiktoria2010POLUKS Orion Grojec1:06.4957
13.GOSZCZYNSKA, Maja2011POLUKS Orion Grojec1:12.2444
14.MAJEWSKA, Alicja2009POLStowarzyszenie Klub Plywacki S1:12.4944
DSQRUPIEWICZ, Antonina2009POLUKS Orion Grojec53.06-