II Mikolajkowa Olimpiada Plywacka 2016 o Urodzinowy Puchar Otylii JedrzejczakLong Course (50m)
Debica (POL)10 - 11 Dec 2016
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  14 years
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  13 years
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  12 years
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  11 years
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  10 years
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  9 years
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  8 years
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  Open
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  14 years10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
1.PECIAK, Katarzyna2002POLSolne Miasto Wieliczka28.14599
2.CERLICH, Oliwia2002POLUKS IKAR Mielec28.84557
3.ADAMEK, Barbara2002POLKS Olimpia Lublin29.94497
4.SWIATEK, Joanna2002POLUKP GRYF Debica30.47472
5.SZYDLOWSKA, Patrycja2002POLUKS IKAR Mielec30.49471
6.SCISLAK, Julia2002POLSOKOL-Moscice Tarnow30.94451
7.SALA, Julia2002POLSolne Miasto Wieliczka31.46429
8.BARTNIK, Weronika2002POLMKP BOBRY Debica32.15402
9.GONET, Katarzyna2002POLKP Swim2win Krosno32.24398
10.OLEJARKA, Anna2002POLUKS ORLIK Przeworsk32.26398
11.STRUGALA, Oliwia2002POLUKS IKAR Mielec32.96373
12.WISNIOWSKA, Katarzyna2002POLUKS ORLIK Przeworsk34.73318
13.KUSZNIEREK, Laura2002POLUKP GRYF Debica35.00311
14.FLAGA, Diana2002POLUKP GRYF Debica37.78247
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  13 years10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
1.WROBEL, Julia2003POLIskra Konin28.91553
2.GANCARZ, Julia2003POLUKS IKAR Mielec29.56517
3.GAWRON, Amelia2003POLKP SOKOL Rzeszow29.59515
4.MALEC, Wiktoria2003POLUKS IKAR Mielec30.18486
5.PIEJKO, Dorota2003POLKP Swim2win Krosno30.45473
6.FLORKIEWICZ, Liwia2003POLKP SOKOL Rzeszow30.98449
7.HERDUS, Jagoda2003POLMKP BOBRY Debica31.47428
8.KAMINSKA, Inga2003POLSINNET TENNIS Warszawa31.62422
9.SZUBSKA, Oliwia2003POLMKS JEDYNKA Lodz33.19365
10.MADEJ, Maja2003POLBOSiR Brzesko33.98340
11.SWIERCZEK, Emilia2003POLUKP GRYF Debica34.02339
12.NIEWIADOMSKA, Nikola2003POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas35.00311
13.TCHORZEWSKA, Kinga2003POLUKS IKAR Mielec35.06310
14.ZUREK, Elwira2003POLUKP GRYF Debica38.35236
15.CHMURA, Anastazja2003POLMUKP Fala Ropczyce38.92226
16.SANOCKA, Oliwia2003POLKP Swim2win Krosno43.19165
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  12 years10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
1.GUSC, Wiktoria2004POLUKS Delfin Piotrkow Trybunalsk28.90553
2.BIERNACKA, Maja2004POLMKS JEDYNKA Lodz30.95450
3.GAWRON, Paula2004POLCSTiR Strzyzow31.03447
4.GODLEWSKA, Zofia2004POLUKS PS Salwator Krakow31.34434
5.SZUPER, Katarzyna2004POLUKS ORKA Zamosc31.89412
6.MALINOS, Julia2004POLUKS ORKA Zamosc32.22399
7.WEGRZYN, Apolonia2004POLKP Swim2win Krosno32.24398
8.KOSTECKA, Paulina2004POLSOKOL-Moscice Tarnow32.36394
9.KACWIN, Samanta2004POLUKS IKAR Mielec32.51388
10.BRYK, Wiktoria2004POLUKS IKAR Mielec33.28362
11.KOKOSZKA, Patrycja2004POLUKS IKAR Mielec33.36359
12.MINDAK, Aleksandra2004POLOSIR Chojnice33.67350
13.MISZCZUK, Alina2004POLOSIR Chojnice34.51325
14.MATUSZ, Aleksandra2004POLKP SOKOL Rzeszow34.60322
14.ROKITA, Martyna2004POLKP SOKOL Rzeszow34.60322
16.SMALEC, Emilia2004POLSOKOL-Moscice Tarnow35.06310
17.RYS, Gabriela2004POLMKP BOBRY Debica35.84290
18.SZARANIEC, Patrycja2004POLUKP GRYF Debica35.87289
19.WRONA, Magdalena2004POLMKS JEDYNKA Lodz36.19281
20.KIERKALO, Weronika2004POLORKA Przemysl36.77268
21.TABOR, Agata2004POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola37.78247
22.KALINSKA, Martyna2004POLSolne Miasto Wieliczka37.96244
23.HAUZNER, Emilia2004POLUKS ORKA Zamosc37.97244
24.MESZEK, Michalina2004POLLKS DELFIN Polaniec38.76229
25.DUSZCZAK, Claudia2004POLORKA Przemysl43.08167
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  11 years10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
1.KARBOWNIK, Malgorzata2005POLMKS JEDYNKA Lodz29.77506
2.AMILKIEWICZ, Aleksandra2005POLKS Olimpia Lublin30.80457
3.SZCZUDLO, Gabriela2005POLFregata Kolbuszowa31.85413
4.PIECZUL, Inga2005POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas32.09404
5.TROJNACKA, Oliwia2005POLUKS IKAR Mielec32.22399
6.KANIA, Kamila2005POLSolne Miasto Wieliczka32.27397
7.BULA, Bianka2005POLUKS PS Salwator Krakow32.59386
8.FEJDASZ, Oliwia2005POLKP Swim2win Krosno32.73381
9.IZEWSKA, Gabriela2005POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola33.09368
10.BOLEK, Tatiana2005POLUKP GRYF Debica33.68349
11.JANIK, Anna2005POLPletwal Zakopane33.73348
12.MISA, Sandra2005POLUKP GRYF Debica34.40328
13.CYGANEK, Nina2005POLUKS PS Salwator Krakow34.48325
14.GARBACZ, Zuzanna2005POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg34.72319
15.MOTOR, Magdalena2005POLKP SOKOL Rzeszow35.47299
16.KUTZ, Natalia2005POLLKS DELFIN Polaniec35.65294
17.ROZYCKA, Karolina2005POLCSTiR Strzyzow36.25280
18.PYSZNIAK, Alicja2005POLKS Olimpia Lublin36.78268
19.RYBA, Monika2005POLPletwal Zakopane37.26258
20.TWOREK, Amelia2005POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola37.80247
21.KONIOR, Kaja2005POLMARBI-SPORT Zywiec38.01243
22.KOWALSKA, Nicola2005POLLKS DELFIN Polaniec38.15240
23.OLSZAK, Hanna2005POLSOKOL-Moscice Tarnow38.26238
24.PIOTROWSKA, Karolina2005POLCSTiR Strzyzow38.75229
25.SMYKOWSKA, Kinga2005POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas38.96225
26.SKOWRON, Maria2005POLUKP GRYF Debica39.18222
27.ADAMSKA, Laura2005POLUKS IKAR Mielec39.27220
28.PILECKA, Maja Antonina2005POLMOSiR WODNIK Krosno39.69213
29.PASKO, Aleksandra2005POLKP SOKOL Rzeszow40.41202
30.SZYMANSKA, Alicja2005POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg40.61199
31.MARCZAK, Martyna Wiktoria2005POLMOSiR WODNIK Krosno41.08192
32.PASKO, Julia2005POLKP SOKOL Rzeszow41.25190
33.BURYLO, Maja2005POLSOKOL-Moscice Tarnow41.36188
34.SOBIEGRAJ, Amelia2005POLUKS ORLIK Przeworsk43.36163
35.FICAK, Ksenia2005POLORKA Przemysl43.66160
36.CIESLAK, Emilia2005POLUKS ORLIK Przeworsk45.91138
37.GASIOR, Jagoda2005POLUKP GRYF Debica48.20119
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  10 years10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
1.MILEK, Alicja2006POLSolne Miasto Wieliczka31.56425
2.BRZOZA, Lena2006POLPletwal Zakopane32.95373
3.RAKOWSKA, Marta2006POLVega Dobrodzien33.06369
4.JANIK, Julia2006POLUKS Omega 21 Olkusz33.41358
5.JAROSZ, Helena2006POLUKS Omega 21 Olkusz33.89343
6.GORCZYCA, Gabriela2006POLSolne Miasto Wieliczka35.62295
7.KASZUBA, Maja2006POLUKS Omega 21 Olkusz36.95264
8.POLARZ, Lena2006POLUKS Omega 21 Olkusz36.98264
9.ZYCH, Lucja2006POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg36.99264
10.KAMINSKA, Oliwia2006POLDwojka Morena Gdansk37.01263
11.BIEDRZYCKA, Natalia2006POLSOKOL-Moscice Tarnow37.27258
12.WASKO, Faustyna2006POLUKS Omega 21 Olkusz37.38255
13.MARKOWSKA, Malwina2006POLDwojka Morena Gdansk37.58251
14.GAWRON, Karolina2006POLCSTiR Strzyzow37.62250
15.SZELC, Aleksandra2006POLMOSiR WODNIK Krosno37.75248
16.POZDZIK, Aleksandra2006POLUKS ORKA Zamosc37.82247
17.CYRAN, Julia2006POLKP SOKOL Rzeszow37.87246
18.PAWELEK, Zuzanna2006POLKP SOKOL Rzeszow38.31237
19.SADEJ, Zuzanna2006POLDwojka Morena Gdansk38.55233
20.BADURA, Natalia2006POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas39.38218
21.DZIUBA, Julia2006POLFregata Kolbuszowa39.62214
22.SZYMACHA, Magdalena2006POLSolne Miasto Wieliczka39.92210
23.JONASZEK, Julia2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola40.32203
24.KALAMARZ, Wiktoria2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola40.97194
25.ZIOBRO, Patrycja2006POLCSTiR Strzyzow41.24190
26.KOZA, Malgorzata2006POLKP Swim2win Krosno41.35189
27.MIKODA, Anna2006POLFregata Kolbuszowa41.70184
28.URBAN, Eliza2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola42.29176
29.DUDA, Natalia2006POLMOSiR WODNIK Krosno42.60172
30.SIERADZKA, Angelika2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola42.61172
31.PATRZALEK, Justyna2006POLSOKOL-Moscice Tarnow42.75171
32.MROCZKA, Milena2006POLMKP BOBRY Debica42.88169
33.TOMCZYK, Agata2006POLDwojka Morena Gdansk43.54161
34.NIEMIEC, Natalia2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola43.56161
35.STARZYNSKA, Kaja2006POLOSIR Chojnice43.75159
36.ERON, Marta2006POLMKP Gdansk43.78159
37.MARCINIAK, Marta2006POLSolne Miasto Wieliczka43.83158
38.SWIDRAK, Adrianna2006POLORKA Przemysl44.29153
39.SZPAR, Julia2006POLSolne Miasto Wieliczka44.46152
40.MADEJ, Zofia2006POLSolne Miasto Wieliczka44.88147
41.KOKOSZA, Izabela2006POLMOSiR WODNIK Krosno45.11145
42.MACHOWSKA, Sylwia2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola46.01137
43.ZDUNSKA, Maja2006POLUKS IKAR Mielec46.31134
44.INDYK, Maja2006POLUKS IKAR Mielec46.78130
45.BORYCZKO, Alicja2006POLDwojka Morena Gdansk46.95129
46.PLONKA, Oliwia2006POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas47.76122
47.LEWANDOWSKA, Agnieszka2006POLDwojka Morena Gdansk48.25118
48.ZAWADZKA, Anna2006POLUKS ORLIK Przeworsk48.45117
49.SWIES, Anna2006POLSOKOL-Moscice Tarnow48.54116
50.SZYMANSKA, Wiktoria2006POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola48.79115
51.PODJASEK, Aleksandra2006POLUKP GRYF Debica53.3388
52.LITWIN, Anna2006POLUKS IKAR Mielec54.0084
53.BRYG, Emilia2006POLSOKOL-Moscice Tarnow55.3778
54.KMIOTEK, Patrycja2006POLMOSiR WODNIK Krosno58.7965
55.ROGALA, Nikola2006POLSOKOL-Moscice Tarnow59.5963
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  9 years10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
1.KAMZOL, Flawia2007POLKS KORONA Krakow33.89343
2.BURZAK, Martyna2007POLDwojka Morena Gdansk35.06310
3.POPPE, Marta2007POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas35.70293
4.BULA, Maya2007POLUKS PS Salwator Krakow38.15240
5.OLEJARNIK, Magdalena2007POLLKS DELFIN Polaniec38.35236
6.JAINTA, Sara2007POLVega Dobrodzien38.43235
7.SZOPA, Natalia2007POLCSTiR Strzyzow38.46234
8.KULBIDA, Wiktoria2007POLFregata Kolbuszowa38.93226
9.SZYKOWSKA, Maja2007POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas40.29204
10.HAUZNER, Natalia2007POLUKS ORKA Zamosc41.27190
11.CHOLEWA, Hanna2007POLSolne Miasto Wieliczka41.54186
12.DRAZYK, Wiktoria2007POLUKS Manta Kochlowice Ruda Slas41.86182
13.GOLENIA, Aleksandra2007POLMUKP Fala Ropczyce42.31176
14.BLAZEJCZAK, Otylia2007POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg42.32176
15.KOZIOL, Gabriela2007POLUKP GRYF Debica42.46174
16.TCHORZEWSKA, Maja2007POLUKS IKAR Mielec42.50174
17.CIEKANSKA, Magdalena2007POLDwojka Morena Gdansk42.63172
18.BORKOWSKA, Dominika2007POLUKS Omega 21 Olkusz43.13166
19.SZCZERBA, Patrycja2007POLSOKOL-Moscice Tarnow43.40163
20.SKOCZEK, Malgorzata2007POLBOSiR Brzesko43.50162
21.GICALA, Natalia2007POLBOSiR Brzesko43.52162
22.LIPINSKA, Julia2007POLUKP GRYF Debica43.80159
23.SOBCZAK, Antosia2007POLUKS Wilanowia Warszawa44.00156
24.RUMINSKA, Wiktoria2007POLSolne Miasto Wieliczka45.53141
25.WRONSKA, Julia2007POLFregata Kolbuszowa45.84138
26.LANGE, Aleksandra2007POLDwojka Morena Gdansk45.94137
27.KRZYSZTYNSKA, Liliana2007POLKP Swim2win Krosno46.30134
28.NOWAK, Jagoda2007POLUKP GRYF Debica47.05128
29.MAZUR, Maja2007POLUKP GRYF Debica47.86121
30.MICHALECZKO, Zosia2007POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg48.27118
31.POTYRALA, Aleksandra2007POLUKP GRYF Debica48.41117
32.WOZNIAK, Kornelia2007POLFregata Kolbuszowa48.44117
33.WUSZCZEWSKA, Marcelina2007POLSolne Miasto Wieliczka48.74115
34.GORNA, Wiktoria2007POLMARBI-SPORT Zywiec48.80114
35.STEPAN, Amelia2007POLDwojka Morena Gdansk49.22112
36.SOJKA, Aleksandra2007POLUKP GRYF Debica49.67109
37.KOLASA, Oliwia2007POLSolne Miasto Wieliczka49.88107
38.URBANIEC, Zofia2007POLSolne Miasto Wieliczka50.38104
39.PACH, Zofia2007POLKP Swim2win Krosno50.41104
39.SZKLARZ, Julia2007POLFregata Kolbuszowa50.41104
41.TABIS, Karolina2007POLUKP GRYF Debica50.71102
42.GARBOWSKA, Nikola2007POLKP Swim2win Krosno51.1399
43.DULAK, Emilia2007POLSolne Miasto Wieliczka51.1999
44.WLODARCZYK, Milena2007POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg52.5392
45.WIEJACZKA, Anna2007POLSOKOL-Moscice Tarnow52.5791
46.KULAN, Amelia2007POLORKA Przemysl54.0584
47.PORADA, Karolina2007POLUKS ORLIK Przeworsk54.2683
48.HYZ, Martyna2007POLUKP GRYF Debica54.9980
49.BIALEK, Amelia2007POLMARBI-SPORT Zywiec56.6673
50.DUSZCZAK, Daria2007POLORKA Przemysl56.9772
51.KONIOR, Julia2007POLMARBI-SPORT Zywiec1:00.2261
52.PROCHOWNIK, Maria2007POLMARBI-SPORT Zywiec1:05.3847
53.KEPCZYNSKA, Jagoda2007POLORKA Przemysl1:07.8842
54.HARLACZ, Aleksandra2007POLORKA Przemysl1:16.4629
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  8 years10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
1.GAJDA, Martyna2008POLMKP BOBRY Debica41.24190
2.GORECKA, Maja2008POLUKS Ondraszek Bielsko-Biala42.34176
3.WACLAW, Maja2008POLUKS TKKF SIODEMKA Rzeszow42.36175
4.FRYC, Nadia2008POLUKS Omega 21 Olkusz43.99156
5.ORLOWSKA, Maria2008POLIskra Konin44.45152
6.SOLICH, Martyna2008POLVega Dobrodzien45.83138
7.KASZUBA, Magda2008POLUKS Omega 21 Olkusz45.85138
8.BRONKA, Anna2008POLSolne Miasto Wieliczka47.04128
9.MIASIK, Jagoda2008POLKP Swim2win Krosno47.59123
10.KAWALEC, Julia2008POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg50.57103
11.SLABIK, Nadia2008POLKP Swim2win Krosno50.99100
12.JARMOLOWSKA, Helena2008POLSolne Miasto Wieliczka51.5997
13.GREDA, Zuzanna2008POLORKA Przemysl53.5786
14.FRANCZYK, Oliwia2008POLMUKP Fala Ropczyce53.9984
15.ROGALA, Emilia2008POLMUKP Fala Ropczyce54.7681
16.RZANY, Blania2008POLUKP GRYF Debica55.6177
17.MACZKA, Klaudia2008POLUKS Omega 21 Olkusz56.2775
18.MAZUR, Alicja2008POLUKP GRYF Debica59.2264
19.BOICETTA, Blanka2008POLUKS IKAR Mielec1:02.8553
20.BARNAS, Milena2008POLUKS IKAR Mielec1:06.6345
21.CIOCH, Tosia2008POLUKP GRYF Debica1:06.8644
22.WADAS, Jagoda2008POLUKP GRYF Debica1:17.5328
23.MACHOTA, Emilia2008POLUKP GRYF Debica1:19.2926
Women, 50m Freestyle, Timed Final,  Open10 Dec 2016 - 17:10TimePts.
EXHURBANEK, Zuzanna2009POLMUKP Fala Ropczyce49.63109