Otwarte Letnie Mistrzostwa DOZP Wroclaw 13-14 czerwcaLong Course (50m)
Wroclaw (POL)13 - 14 Jun 2015
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  18 years and older
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  16 - 17 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 - 15 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  18 years and older14 Jun 2015 - 15:00TimePts.
1.JURASZEK, Pawel1994POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow22.82769
2.CHABA, Mateusz1996POLWKS SLASK Wroclaw24.42627
3.OLEASZ, Michal1991POLAZS AWF Wroclaw26.02518
4.ZEREK, Roman1988POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice26.73478
5.SALIK, Borys1997POLWKS SLASK Wroclaw26.88470
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  16 - 17 years14 Jun 2015 - 15:00TimePts.
1.KOLODZIEJCZYK, Sebastian1999POLUKP Torpeda Olesnica24.75603
2.KOPACKI, Wiktor1998POLAZS AWF Wroclaw24.86595
3.DEREN, Kacper1998POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow24.92590
4.KUSTO, Robert1998POLUKS Orka Luban25.29565
5.LAZARECKI, Dominik1998POLMKS PIAST Glogow25.74536
6.BIERONSKI, Michal1999POLWKS SLASK Wroclaw26.17510
7.PINKOSZ, Mateusz1998POLUKS PIATKA Konstantynow Lodzki26.21507
8.GALECKI, Mateusz1999POLWKS SLASK Wroclaw26.34500
9.SZAREK, Dawid1999POLWKS SLASK Wroclaw26.35499
10.LEWKOWSKI, Patryk1999POLUKS Orka Luban27.06461
11.SIKORA, Patryk1999POLWKS SLASK Wroclaw27.32448
12.TURKIEWICZ, Maciej1998POLUKS Orka Luban27.82424
13.DUBIECKI, Maksymilian1999POLEnergetyk Zgorzelec28.80382
14.GRANZOW, Bartosz1999POLBalti Bielawa30.39325
DSQPODWINSKI, Hubert1998POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow27.71-
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 - 15 years14 Jun 2015 - 15:00TimePts.
1.BIELSKI, Jakub2000POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow25.81531
2.WIEWIORKA, Daniel2000POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow26.30502
3.LABAN, Michal2000POLAZS AWF Wroclaw26.52490
4.TORBA, Kacper2000POLUKS Orka Luban26.99465
5.FRYDRYCHOWICZ, Ignacy2000POLUks Delfinek Legnica27.15456
6.NOWAK, Kamil2001POLWankan Legnica27.41443
7.BELTOWSKI, Krystian2001POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow27.56436
8.LASZUK, Filip2000POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow27.74428
9.KWAPISZ, Arkadiusz2001POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice27.85423
10.JOCHYMEK, Oskar2001POLWKS SLASK Wroclaw28.09412
11.DOBRZANSKI, Krystian2000POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow28.26405
12.SMIGIELSKI, Mateusz2001POLMKS JEDYNKA Lodz28.29403
13.SZNAJDER, Filip2001POLWKS SLASK Wroclaw28.70386
14.MIKLOS, Kamil2000POLWKS SLASK Wroclaw28.73385
15.SZAMBURSKI, Cezary2001POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice28.89379
16.ZALEWSKI, Piotr2001POLUKS PATOMSWIM Bogatynia29.03373
17.RYTTER, Igor2001POLWKS SLASK Wroclaw29.62351
18.KEDZIA, Piotr2000POLMKS JUVENIA Wroclaw30.10335
19.GIBALSKI, Kajetan2000POLMKS ROKITA Brzeg Dolny30.99307
19.BALDYGA, Tomasz2000POLEnergetyk Zgorzelec30.99307
21.JANAS, Kamil2000POLUKS PATOMSWIM Bogatynia31.22300
22.WROBLEWSKI, Kamil2002POLKlub plywacki Harpun31.36296
23.LEPECKI, Jakub2001POLWKS SLASK Wroclaw31.54291
24.TUCHEWICZ, Kacper2001POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow31.56290
25.KOPERA, Jakub2001POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow31.68287
26.SIENKIEWICZ, Dawid2001POLMKS PIAST Glogow32.12275
27.SIENKIEWICZ, Aleksander2003POLKlub plywacki Harpun32.22273
28.BLASZKIEWICZ, Patryk2002POLKlub plywacki Harpun34.92214