Xiii Otwarte Zawody Plywackie O Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej GoryShort Course (25m)
Jelenia Gora (POL)27 Apr 2013
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  14 years and older
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 - 13 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  10 - 11 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  14 years and older27 Apr 2013 - 14:45TimePts.
1.SOPOCKO, Dawid1992POLMKS Jedenastka Jelenia Gora26.06469
2.KUSTO, Robert1998POLUKS Orka Luban26.45449
3.SZKIRPAN, Jonasz1997POLUKS Orka Luban27.10417
4.KOLODZIEJCZYK, Sebastian1999POLUKP Torpeda Olesnica27.51399
5.TKACZYK, Konrad1997POLUKS Orka Luban27.53398
6.KUSTO, Rafal1999POLUKS Orka Luban28.01378
7.SLAWINSKI, Marcin1997POLUKS Orka Luban28.11374
8.GALECKI, Mateusz1999POLUKS Wodny Swiat Kudowa Zdroj28.19371
9.MANUKYAN, Aram1995POLMKS Jedenastka Jelenia Gora28.52358
10.MAZUR, Szymon1998CZETJ Lokomotiva Trutnov28.79348
11.KULIG, Wojciech1998POLUKS Orka Luban29.68318
12.JUSZCZYK, Dawid1997POLUKS Orka Luban31.15275
13.DUBIECKI, Maksymilian1999POLEnergetyk Zgorzelec31.37269
14.MAJCHRZAK, Bartosz1998POLMK ATOL Olesnica31.68261
15.ARKADIUSZ, Skorski1995POLEnergetyk Zgorzelec31.70261
16.MALEK, Pawel1999POLUKS PATOMSWIM Bogatynia31.74260
17.LEWKOWSKI, Patryk1999POLUKS Orka Luban32.11251
18.AUGUSTYN, Dawid1997POLMKS Pletval Polkowice32.49242
19.MANUKYAN, Artur1998POLMKS Jedenastka Jelenia Gora32.80235
20.ANTONISZYN, Hubert1998POLEnergetyk Zgorzelec32.88233
21.LEJCZAK, Rafal1999POLUKS Orka Luban34.00211
22.DRZYZGA, Michal1998POLAquarius Bielawa35.15191
23.WYBIERALSKI, Maciej1999POLMKS Jedenastka Jelenia Gora35.63183
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 - 13 years27 Apr 2013 - 14:45TimePts.
1.TORBA, Kacper2000POLUKS Orka Luban29.45325
2.WIEWIORKA, Daniel2000POLAquarius Bielawa30.43295
3.KRZEKOTOWSKI, Karol2000POLMK ATOL Olesnica31.45267
4.SRUTEK, David2000CZETJ Lokomotiva Trutnov31.63262
5.KAPUSTA, Roman2001POLTrojka Sroda Wielkopolska31.92255
6.REMIAN, Igor2001POLUKS PATOMSWIM Bogatynia33.30225
7.MILCZARCZYK, Piotr2001POLMKS Pletval Polkowice34.04210
8.NEMECEK, Petr2000CZEDelfin Nachod35.35188
9.KABRT, Lukas2000CZETJ Lokomotiva Trutnov35.47186
10.NONAS, Dominik2001POLUKS Wodny Swiat Kudowa Zdroj35.59184
11.ROGULSKI, Krystian2001POLUKS PATOMSWIM Bogatynia35.61184
12.UMLAUF, Ales2001CZETJ Lokomotiva Trutnov36.00178
13.MIKYSKA, Jakub2001CZETJ Lokomotiva Trutnov36.27174
14.WAGA, Marcel2001POLMK ATOL Olesnica37.02163
15.KWASNY, Michal2001POLUKP Torpeda Olesnica38.30148
16.ZALEWSKI, Piotr2001POLUKS PATOMSWIM Bogatynia38.67143
17.ZABINSKI, Jakub2001POLMKS Jedenastka Jelenia Gora38.68143
18.KANIA, Mikolaj2001POLMK ATOL Olesnica38.86141
19.WOJCIK, Mateusz2001POLUKS Orka Luban39.27137
20.NOWAK, Alek2001POLUKS Orka Luban39.39136
21.PUZIO, Radoslaw2001POLUKS Orka Luban39.51134
22.ADAMU, Filip2001CZEDelfin Nachod41.36117
23.SZULC, Eryk2000POLUKS Orka Luban41.49116
24.CHRASKA, Jakub2000CZEDelfin Nachod43.29102
25.CZARNECKI, Pawel2001POLEnergetyk Zgorzelec43.56100
26.ZOLNA, Stefan2001CZEDelfin Nachod44.1996
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  10 - 11 years27 Apr 2013 - 14:45TimePts.
1.WOLINSKI, Filip2003POLKS Rekin Swiebodzice32.21248
2.NYVLT, Matyas2002CZETJ Lokomotiva Trutnov32.73237
3.PARZYNSKI, Hubert2002POLUKS Orka Luban34.15208
5.RAK, Damian2002POLAquarius Bielawa35.83180
6.VLCEK, Filip2003CZETJ Lokomotiva Trutnov36.36173
7.KOWALSKI, Daniel2003POLMK ATOL Olesnica36.39172
8.DUSZCZAK, Kacper2003POLTrojka Sroda Wielkopolska36.67168
9.CURYLO, Jakub2002POLUKS Wodny Swiat Kudowa Zdroj36.85166
10.HLAVSA, Simon2002CZETJ Lokomotiva Trutnov37.62156
11.WIECZOREK, Igor2002POLMK ATOL Olesnica37.75154
12.PRAZAK, Tobias2002CZETJ Lokomotiva Trutnov38.09150
13.WOJTKOW, Michal2003POLEnergetyk Zgorzelec38.72143
14.FILIPCZYK, Karol2002POLUKP Torpeda Olesnica39.76132
15.LISIK, Kacper2003POLUKS PIRANIE Lubin40.37126
16.FUDALI, Fabian2002POLUKS PATOMSWIM Bogatynia40.46125
17.CEPUCHOWICZ, Jakub2002POLUKS Orka Luban41.06120
18.PASLER, Jakub2003CZETJ Lokomotiva Trutnov41.71114
19.TYMOCHOWICZ, Radoslaw2002POLUKS PATOMSWIM Bogatynia42.35109
20.RUSZALA, Mateusz2003POLUKS PATOMSWIM Bogatynia42.83105
21.SLIWINSKI, Robert2003POLWankan Legnica42.92105
22.DUSICKA, Jaroslav2002CZETJ Lokomotiva Trutnov43.40101
23.PASLER, Krystof2003CZETJ Lokomotiva Trutnov44.7992
24.BODZENTA, Szymon2002POLUKS Orka Luban45.5587
25.LINHART, Jakub2002CZEDelfin Nachod45.5787
26.STASZKOWIAN, Lukasz2003POLUKS Wodny Swiat Kudowa Zdroj46.2783
27.PLACHCIAK, Jonatan2003POLMKS Jedenastka Jelenia Gora46.4283
28.LESZCZYNSKI, Bartosz2003POLMKS Pletval Polkowice46.6082
29.DZIECHCIARZ, Jakub2002POLUKS Orka Luban47.1579
30.WEGRZYN, Karol2002POLEnergetyk Zgorzelec47.2179
31.SKORNIAK, Jakub2003POLUKS Orka Luban47.2378
32.KONIECZNY, Dawid2002POLUKS Oxpress48.1174
33.KOZAK, Stepan2003CZEDelfin Nachod48.5472
34.HAUFER, Tomas2003CZETJ Lokomotiva Trutnov48.9870
35.POGORZELSKI, Krystian2002POLUKS Orka Luban52.0459
36.KORT, Wiktor2003POLUKS Wodny Swiat Kudowa Zdroj52.2758
37.CIESLAK, Karol2003POLUKS Wodny Swiat Kudowa Zdroj52.7556
38.SEDIVY, Vojtech2002CZEDelfin Nachod53.1655
DSQLISY, Jan2003CZETJ Lokomotiva Trutnov43.95-