Zawody Plywackie "Otwarcie Sezonu"Short Course (25m)
Zielona Gora (POL)30 Sep 2012
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  13 - 14 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  11 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  10 years and younger
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  Open
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  13 - 14 years30 Sep 2012 - 14:48TimePts.
1.KUSTO, Robert1998POLUKS Orka Luban26.43450
2.PIECHOWIAK, Michal1998POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora26.59442
3.KRAKOWIAK, Waldemar1998POLUKS City Zen Poznan26.75434
4.SAKRAJDA, Jakub1998POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora28.08375
5.WIERTELAK, Karol1998POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice28.74350
6.FALBOGOWSKI, Maciej1999POLUKS City Zen Poznan28.95342
7.KUSTO, Rafal1999POLUKS Orka Luban29.26331
8.RASZCZUK, Michal1999POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice30.22301
9.KULIG, Wojciech1998POLUKS Orka Luban30.38296
10.AMPULSKI, Remigiusz1998POLKP Totis Viribus Swiebodzin30.64289
11.WYSOCKI, Marek1999POLKP Totis Viribus Swiebodzin31.78259
12.KOPCZYNSKI, Dawid1999POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora31.85257
13.SKRZYPCZAK, Wojciech1998POLUKS City Zen Poznan33.76216
14.LEWKOWSKI, Patryk1999POLUKS Orka Luban35.49186
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 years30 Sep 2012 - 14:48TimePts.
1.PIATKOWIAK, Hubert2000POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora29.60320
2.TORBA, Kacper2000POLUKS Orka Luban30.45294
3.TROSKA, Cezary2000POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice32.63239
4.HOSZOWSKI, Piotr2000POLKP Totis Viribus Swiebodzin36.61169
5.RACKI, Michal2000POLMKS ROKITA Brzeg Dolny38.21149
6.GIBALSKI, Kajetan2000POLMKS ROKITA Brzeg Dolny39.66133
7.GULBICKI, Artur2000POLWankan Legnica43.30102
8.DIDYK, Adrian2000POLKP Totis Viribus Swiebodzin50.9862
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  11 years30 Sep 2012 - 14:48TimePts.
1.MUSZYNSKI, Wiktor2001POLUKS City Zen Poznan33.71217
2.TSVIHUN, Ivan2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora33.98211
3.MIRANSKI, Michal2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora34.23207
4.SZAMBURSKI, Cezary2001POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice34.25206
5.GUSCIN, Eryk2001POLMKS Pletval Polkowice34.28206
6.KASPERCZAK, Jakub2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora34.35205
7.MLYNARCZYK, Szymon2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora35.62184
8.DUDA, Mikolaj2001POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice36.96164
9.RYBCZYNSKI, Jan2001POLKP Totis Viribus Swiebodzin36.99164
10.KUBERKA, Jakub2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora37.10162
11.SUCHODOLSKI, Mateusz2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora37.69155
12.SANTAREK, Igor2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora38.83142
13.MYSZCZYSZYN, Jakub2001POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora40.28127
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  10 years and younger30 Sep 2012 - 14:48TimePts.
1.ALVES, Antoni2002POLKS WARTA Poznan36.58169
2.DOPIERALA, Tytus2003POLKS WARTA Poznan37.87153
3.RYBACKI, Maksymilian2002POLKS WARTA Poznan41.20118
4.WATROBA, Krystian2002POLMKS ROKITA Brzeg Dolny41.37117
5.BARTA, Kacper2003POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora41.41117
6.LUCZAK, Krzysztof2002POLKS WARTA Poznan41.49116
7.LISIK, Kacper2003POLUKS PIRANIE Lubin43.19103
8.SIEDLARSKI, Patryk2002POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora43.53100
9.BAJERLEIN, Olgierd2002POLKS WARTA Poznan43.6899
10.KROKOS, Michal2002POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora44.4494
11.PIECHOWIAK, Makary2002POLKS WARTA Poznan45.0690
12.GILZYNSKI, Szymon2002POLUKS MANTA Jelcz-Laskowice46.0585
13.BANAS, Kacper2004POLKP Totis Viribus Swiebodzin46.8081
14.SLIWINSKI, Robert2003POLWankan Legnica48.5672
15.BEM, Dawid2002POLKP Totis Viribus Swiebodzin48.7871
15.OLENDER, Milosz2003POLKP Totis Viribus Swiebodzin48.7871
17.PAWLAK, Jacek2002POLKP Totis Viribus Swiebodzin50.7463
18.PLONKOWSKI, Jakub2002POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora50.8563
19.WYSOCKI, Mikolaj2004POLKP Totis Viribus Swiebodzin51.3961
20.OCIESIELSKI, Bartosz2002POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora51.4960
21.LEWANDOWSKI, Jakub2002POLWankan Legnica58.5141
22.JASINSKI, Konrad2003POLUKS PIRANIE Lubin1:03.1633
23.BOGUCKI, Iwo2005POLKP Totis Viribus Swiebodzin1:10.5823
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  Open30 Sep 2012 - 14:48TimePts.
1.KRZYZANIAK, Bartosz1994POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora23.98603
2.ORPISZAK, Bartlomiej1995POLWKS SLASK Wroclaw25.36509
3.TACZANSKI, Bartlomiej1996POLUKS "Shark" Rudna25.42506
4.SIKORA, Michal1995POLWKS SLASK Wroclaw26.20462
5.BUCZKOWSKI, Kamil1996POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora26.28458
7.SZYMANSKI, Jacek1996POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora26.57443
8.WAJCFELT, Jakub1996POLUKS "Shark" Rudna26.58442
11.GNIAZDOWSKI, Jerzy1996POLWODNIK Rawicz26.98423
13.KALUZNY, Pawel1996POLKP Totis Viribus Swiebodzin28.15372
14.TKACZYK, Konrad1997POLUKS Orka Luban28.34365
15.SLAWINSKI, Marcin1997POLUKS Orka Luban28.40363
18.SENFTLEBEN, Dawid1997POLUKS City Zen Poznan29.23332
20.KOSOWICZ, Wojciech1997POLTowarzystwo Plywackie Zielona Gora29.33329
22.LEPKA, Michal1996POLUKS "Shark" Rudna30.03307
39.WAWRZYNIACZYK, Gerard1997POLMKS ROKITA Brzeg Dolny36.54170
51.GIBALSKI, Wiktor1997POLMKS ROKITA Brzeg Dolny40.86121
DSQBOCER, Adam1999POLKP Totis Viribus Swiebodzin33.82-