IV Ogolnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu KibicaShort Course (25m)
Swiebodzice (POL)14 Apr 2012
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  17 years and older
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  15 - 16 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  13 - 14 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  11 - 12 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  9 - 10 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  Open
50m Freestyle - Men, 4 x 50m Freestyle, Timed Final,  14 years and older
50m Freestyle - Men, 4 x 50m Freestyle, Timed Final,  9 - 13 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  17 years and older14 Apr 2012 - 9:52TimePts.
1.WASZKEWICZ, Andrzej1983POLJust Swim Jelenia Gora24.28580
2.JURASZEK, Pawel1994POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow24.91538
3.JURCZYK, Damian1995POLUKS "Shark" Rudna25.88479
4.STANKIEWICZ, Artur1995POLKS Rekin Swiebodzice26.07469
5.KOSCIELNIAK, Bartosz1993POLKS Rekin Swiebodzice26.10467
6.GLINKOWSKI, Lukasz1995POLUKS "Shark" Rudna26.57443
7.KITA, Jedrzej1994POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow27.13416
8.GNIEWOSZ, Marcin1995POLUKS "Shark" Rudna27.63394
9.FERENS, Kamil1995POLKS Rekin Swiebodzice27.67392
10.DANIELSKI, Mateusz1994POLKS Rekin Swiebodzice28.16372
11.CHADRYS, Jakub1988POLKS Rekin Swiebodzice28.40363
12.MANUKYAN, Aram1995POLMKS Jedenastka Jelenia Gora28.64353
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  15 - 16 years14 Apr 2012 - 9:52TimePts.
1.TACZANSKI, Bartlomiej1996POLUKS "Shark" Rudna24.50565
2.FIGIEL, Grzegorz1997POLKS Rekin Swiebodzice26.89427
3.MISKIEWICZ, Wojciech1996POLEnergetyk Zgorzelec26.93425
4.TKACZYK, Konrad1997POLUKS Orka Luban27.42403
5.JANOWSKI, Dominik1997POLKS Rekin Swiebodzice27.81386
6.SZKIRPAN, Jonasz1997POLTOP Boleslawiec27.83385
7.KAPERA, Lukasz1996POLKS Rekin Swiebodzice28.01378
8.SWIEBODA, Michal1997POLKS Rekin Swiebodzice28.20370
9.GODLEWSKI, Erwin1996POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow28.75349
10.SZYMANSKI, Kornel1997POLJust Swim Jelenia Gora29.00340
11.FRACZAK, Filip1996POLKS Rekin Swiebodzice30.53292
12.WOLINSKI, Jakub1997POLKS Rekin Swiebodzice31.09276
13.CHOMIK, Michal1996POLUKS Delfin Walbrzych31.64262
14.GIBALSKI, Wiktor1997POLMKS ROKITA Brzeg Dolny42.63107
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  13 - 14 years14 Apr 2012 - 9:52TimePts.
1.DEREN, Kacper1998POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow26.45449
2.MIECZKOWSKI, Marcin1998POLAquarius Bielawa27.46401
3.BOBROWSKI, Aleksander1998POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow28.38363
4.PODWINSKI, Hubert1998POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow29.58321
5.CHROBOCINSKI, Kamil1998POLKS Rekin Swiebodzice31.28271
6.MROCZKOWSKI, Michal1999POLAquarius Bielawa31.51265
7.OLDAK, Jakub1999POLKS Rekin Swiebodzice32.08251
8.SZYMANSKI, Grzegorz1999POLWankan Legnica32.47242
9.URBANSKI, Szymon1999POLJust Swim Jelenia Gora32.51242
10.SUDOR, Dawid1998POLKS Rekin Swiebodzice32.52241
11.MYNARSKI, Wojciech1999POLJust Swim Jelenia Gora32.90233
12.FELBERG, Adrian1999POLUKS PIRANIE Lubin33.20227
13.MANUKYAN, Artur1998POLMKS Jedenastka Jelenia Gora33.23226
14.STUS, Bartlomiej1999POLKS Rekin Swiebodzice33.54220
15.ZDANOWICZ, Kajetan1999POLKS Rekin Swiebodzice34.08210
16.PICHURSKI, Karol1999POLKS Rekin Swiebodzice34.48202
17.JAROSZ, Pawel1999POLKS Rekin Swiebodzice35.39187
18.ZAWADZKI, Adam1999POLUKS PIRANIE Lubin36.10176
19.WROBEL, Maciej1999POLUKS Delfin Walbrzych36.59169
20.GRANZOW, Bartosz1999POLAquarius Bielawa36.66168
21.GIEDROWICZ, Mateusz1999POLKS Rekin Swiebodzice36.92165
22.KASZTELAN, Pawel1999POLAquarius Bielawa37.88152
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  11 - 12 years14 Apr 2012 - 9:52TimePts.
1.BUZON, Daniel2000POLWankan Legnica30.02307
2.SZAJNICKI, Szymon2000POLUKS "Shark" Rudna30.51292
3.WIEWIORKA, Daniel2000POLAquarius Bielawa30.94280
4.BIELSKI, Jakub2000POLKS Rekin Swiebodzice31.73260
5.DOBRZANSKI, Krystian2000POLUKS SVIDA Swidnica32.03253
6.ADAMCZAK, Jakub2001POLUKS PIRANIE Lubin32.32246
7.MOLAK, Karol2000POLUKS Delfin Walbrzych33.19227
8.FRYDRYCHOWICZ, Ignacy2000POLBarakuda Legnica33.72216
9.BOROWY, Jakub2001POLUKS SVIDA Swidnica34.15208
10.NOWAK, Kamil2001POLWankan Legnica34.18208
11.HAWRAN, Mikolaj2001POLBarakuda Legnica35.36188
12.MIKULA, Mateusz2000POLUKS Delfin Walbrzych35.82180
13.DRZYZGA, Damian2001POLAquarius Bielawa35.95178
14.CHMIELEWSKI, Aleksander2001POLUKS Delfin Walbrzych36.29174
15.RASZEWSKI, Bartosz2000POLUKS Delfin Walbrzych36.63169
16.BALDYGA, Tomasz2000POLEnergetyk Zgorzelec36.92165
17.CHRYPLEWICZ, Kacper2001POLKS Rekin Swiebodzice37.13162
18.MILCZARCZYK, Piotr2001POLMKS Pletval Polkowice37.26160
19.KASINSKI, Kacper2001POLKS Rekin Swiebodzice38.03151
20.DRESCIK, Milosz2002POLUKS SVIDA Swidnica39.52134
21.PATRZALEK, Mateusz2000POLEnergetyk Zgorzelec39.71132
22.MICHALSKI, Hubert2001POLUKS PIRANIE Lubin39.74132
23.ZAJACZKOWSKI, Kacper2001POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow39.77132
24.RYTTER, Igor2001POLKS Rekin Swiebodzice40.48125
25.KUBACKI, Rafal2000POLWankan Legnica41.19118
26.WAGA, Marcel2001POLMK ATOL Olesnica41.33117
27.SOKACZ, Marcin2000POLWankan Legnica41.49116
28.DUSZAK, Adam2001POLMKS ROKITA Brzeg Dolny43.58100
29.SOBANSKI, Szymon2001POLWankan Legnica45.5787
30.KANIA, Mikolaj2001POLMK ATOL Olesnica54.8750
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  9 - 10 years14 Apr 2012 - 9:52TimePts.
1.WOLINSKI, Filip2003POLKS Rekin Swiebodzice33.31225
2.KNIHNICKI, Milosz2002POLKS Rekin Swiebodzice33.95212
3.MICHALOWSKI, Tomasz2002POLSTP Nowy Sacz34.91195
4.URBANSKI, Kacper2002POLSTP Nowy Sacz36.17175
5.KURZEJA, Jakub2002POLSTP Nowy Sacz37.24161
6.STELMACH, Michal2002POLJust Swim Jelenia Gora37.44158
7.PROTAZIUK, Jonasz2002POLAquarius Bielawa39.81131
8.JANISZEWSKI, Jakub2002POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow40.75122
9.STAWSKI, Marcel2003POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow42.59107
10.WATROBA, Krystian2002POLMKS ROKITA Brzeg Dolny42.73106
11.ROMANSKI, Piotr2002POLMKS Pletval Polkowice42.88105
12.WOJTKIEWICZ, Marcel2002POLMKS Pletval Polkowice43.31102
13.KOWALSKI, Daniel2003POLMK ATOL Olesnica43.38101
14.SMUZNY, Lukasz2002POLUKS Delfin Walbrzych43.40101
15.MATUSEWICZ, Mikolaj2002POLKS Rekin Swiebodzice43.7199
16.CUGIER, Damian2002POLKS Rekin Swiebodzice44.5893
17.SLIWINSKI, Robert2003POLWankan Legnica44.6493
18.LISIK, Kacper2003POLUKS PIRANIE Lubin44.7392
19.PAWLOWSKI, Dominik2002POLMK ATOL Olesnica45.7486
20.WIECZOREK, Igor2002POLMK ATOL Olesnica46.1684
21.RUSZKIEWICZ, Filip2003POLUKS PIRANIE Lubin50.2665
22.REWAK, Jakub2003POLUKS PIRANIE Lubin55.9647
23.JASINSKI, Konrad2003POLUKS PIRANIE Lubin1:07.4827
DSQBIELAWSKI, Jakub2002POLMK ATOL OlesnicaNT-
DSQMOSIAK, Mikolaj2003POLMK ATOL Olesnica51.17-
DSQCZAPOR, Adrian2003POLMK ATOL Olesnica1:06.59-
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  Open14 Apr 2012 - 9:52TimePts.
EXHGIEZEK, Gracjan2004POLKS Rekin Swiebodzice43.61100
EXHBIELOUS, Mateusz2004POLKS Rekin Swiebodzice46.9880
50m Freestyle - Men, 4 x 50m Freestyle, Timed Final,  14 years and older14 Apr 2012 - 13:27TimePts.
RelayJURASZEK, Pawel1994POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow25.20519
RelayTACZANSKI, Bartlomiej1996POLUKS "Shark" Rudna25.25516
RelayWAJCFELT, Jakub1996POLUKS "Shark" Rudna25.71489
RelaySTANKIEWICZ, Artur1995POLKS Rekin Swiebodzice25.92477
RelayKUSTO, Robert1998POLUKS Orka Luban26.07469
RelayFERENS, Kamil1995POLKS Rekin Swiebodzice27.66392
RelayWAWRYCA, Szymon1998POLJust Swim Jelenia Gora27.90382
RelayKURCEK, Damian1993POLKS Rekin Swiebodzice27.91382
RelaySWIERK, Maciej1998POLKS Rekin Swiebodzice27.94381
RelayDUDA, Dawid1998POLMKS DZIEWIATKA Dzierzoniow29.12336
50m Freestyle - Men, 4 x 50m Freestyle, Timed Final,  9 - 13 years14 Apr 2012 - 13:27TimePts.
RelaySZYMANSKI, Ksawery1999POLJust Swim Jelenia Gora30.57291
RelaySLOMINSKI, Sebastian2000POLKS Rekin Swiebodzice31.72260
RelayWARZECHA, Grzegorz1999POLKS Rekin Swiebodzice32.25247
RelayDOBRZANSKI, Krystian2000POLUKS SVIDA Swidnica32.85234
RelayFELBERG, Adrian1999POLUKS PIRANIE Lubin33.81215
RelayWOLINSKI, Filip2003POLKS Rekin Swiebodzice35.01193
RelayHAWRAN, Mikolaj2001POLBarakuda Legnica35.24190
RelayGREBER, Artur2001POLKS Rekin Swiebodzice37.39159
RelayMATUSEWICZ, Michal2002POLKS Rekin Swiebodzice38.09150
RelayRACKI, Michal2000POLMKS ROKITA Brzeg Dolny38.09150
RelaySOKACZ, Marcin2000POLWankan Legnica41.33117