Zimowe Mistrzostwa Klubu Bobry DebicaShort Course (25m)
Debica (POL)24 Feb 2012
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  15 years and older
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  14 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  13 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  11 years
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  10 years and younger
50m Freestyle - Men, 4 x 50m Freestyle, Timed Final,  Open
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  15 years and older24 Feb 2012 - 15:40TimePts.
1.KUT, Bartosz1993POLMKP BOBRY Debica23.95605
2.TACZANSKI, Bartlomiej1996POLUKS "Shark" Rudna24.48566
3.UNGEHEUER, Mateusz1996POLKP SOKOL Rzeszow24.66554
4.PIEKARSKI, Marcin1995POLUKS "Shark" Rudna24.70551
5.LUTAK, Jakub1995POLKP SOKOL Rzeszow24.90538
6.MAKAROWSKI, Dominik1995POLKP SOKOL Rzeszow25.22518
7.WAJCFELT, Jakub1996POLUKS "Shark" Rudna25.27515
8.JURCZYK, Damian1995POLUKS "Shark" Rudna25.74487
9.ZYBURA, Kornel1995POLMKP BOBRY Debica25.85481
10.WALCZYK, Grzegorz1996POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg26.24460
11.BLADEK, Arkadiusz1997POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola26.25459
11.SROKA, Piotr1995POLKP SOKOL Rzeszow26.25459
13.SOWA, Marcin1997POLSP MOTYL MOSiR Stalowa Wola26.60441
14.BASZAK, Adrian1993POLKP SOKOL Rzeszow26.61441
15.MACHUL, Grzegorz1997POLMUKP KORONA-Swim Kielce26.71436
16.MALEC, Jakub1996POLKP SOKOL Rzeszow27.33407
17.TKACZYK, Konrad1997POLUKS Orka Luban27.52399
18.SLAWINSKI, Marcin1997POLUKS Orka Luban28.19371
19.BAJAK, Michal1997POLKP SOKOL Rzeszow28.53358
20.KOBAK, Mateusz1997POLKP SOKOL Rzeszow28.87345
21.MIS, Mateusz1997POLKP SOKOL Rzeszow28.93343
22.PALCZAK, Maciej1997POLKP SOKOL Rzeszow29.22333
23.ZAJAC, Kacper1996POLKS KORONA Krakow30.44294
24.PAWELCZAK, Miroslaw1997POLMUKP Fala Ropczyce30.62289
25.BIENIA, Rafal1997POLKP SOKOL Rzeszow32.22248
DSQCYNARSKI, Lukasz1995POLCSTiR Strzyzow28.12-
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  14 years24 Feb 2012 - 15:40TimePts.
1.KUSTO, Robert1998POLUKS Orka Luban26.41451
2.GLOGOWSKI, Krzysztof1998POLMKS WODNIK Radom27.85384
3.GOZDZIEWSKI, Adrian1998POLMKS WODNIK Radom28.04377
4.KOZERA, Piotr1998POLMKS WODNIK Radom28.07376
5.BOCHNOWSKI, Maciej1998POLMKP BOBRY Debica28.13373
6.SKIBA, Dominik1998POLMUKP Fala Ropczyce28.34365
7.BRZYKOWSKI, Krystian1998POLKP SOKOL Rzeszow29.06338
8.CIOS, Filip1998POLMKP BOBRY Debica30.03307
9.SZPAK, Mikolaj1998POLMKS WODNIK Radom31.03278
10.KULIG, Wojciech1998POLUKS Orka Luban31.75259
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  13 years24 Feb 2012 - 15:40TimePts.
1.BUJAK, Dominik1999POLMUKP KORONA-Swim Kielce28.31366
2.KUSTO, Rafal1999POLUKS Orka Luban30.12304
3.GRUDZINSKI, Olgierd1999POLUKS IKAR Mielec32.28247
4.KARASINSKI, Krzysztof1999POLMKP BOBRY Debica32.50242
5.CZUB, Dominik1999POLKS KORONA Krakow32.84234
6.KSIAZEK, Kacper1999POLUKS IKAR Mielec36.32173
DSQKAROLKIEWICZ, Jakub1999POLDELFIN SP 3 Tarnobrzeg28.72-
DSQLUKAWSKI, Mikolaj1999POLMUKP KORONA-Swim Kielce29.44-
DSQGLAB, Karol1999POLKP SOKOL Rzeszow30.49-
DSQZBROZEK, Radoslaw1999POLCKiS Skawina31.73-
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  12 years24 Feb 2012 - 15:40TimePts.
1.KOWALIK, Krystian2000POLMUKP KORONA-Swim Kielce30.58290
2.CERLICH, Maksymilian2000POLUKS IKAR Mielec30.72286
3.KOWALSKI, Karol2000POLMUKS Unia Busko Zdroj31.31270
4.SZAJNICKI, Szymon2000POLUKS "Shark" Rudna31.97254
5.BIGAJSKI, Aleksander2000POLKS KORONA Krakow32.28247
6.ORZECH, Wojciech2000POLMUKP Fala Ropczyce32.58240
7.SADEL, Kacper2000POLPlywak Bochnia32.71237
8.WOZNIAK, Kamil2000POLMUKS Sokol Kolbuszowa Dolna33.47221
9.SOCHACKI, Mateusz2000POLMUKS Sokol Kolbuszowa Dolna33.55220
10.DROZDZ, Patryk2000POLUKS IKAR Mielec34.09209
11.AUGUSTYN, Aleksander2000POLMUKS Sokol Kolbuszowa Dolna35.12191
12.WODZIEN, Szymon2000POLMKP BOBRY Debica35.50185
13.DZWONNIK, Karol2000POLKP Delfin Horyniec Zdroj37.78154
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  11 years24 Feb 2012 - 15:40TimePts.
1.MARSZALEK, Kacper2001POLMKP BOBRY Debica33.75216
2.MALEC, Mikolaj2001POLUKS IKAR Mielec35.40187
3.PARSZEWSKI, Patryk2001POLKS KORONA Krakow35.90179
4.ZIEBA, Patryk2001POLMKP BOBRY Debica35.99178
5.KOZIKOWSKI, Mateusz2001POLCSTiR Strzyzow37.18161
6.GRUDZINSKI, Michal2001POLMKP BOBRY Debica39.99130
Men, 50m Freestyle, Timed Final,  10 years and younger24 Feb 2012 - 15:40TimePts.
1.BIENIEK, Michal2002POLPlywak Bochnia35.75182
2.SMOLEN, Michal2003POLLKS DELFIN Polaniec43.56100
3.JACAK, Oliwer2002POLKS KORONA Krakow44.8292
4.GRABOWSKI, Maciej2002POLMKP BOBRY Debica45.5188
5.KALUZA, Jakub2002POLMKP BOBRY Debica45.6687
6.KOLODZIEJ, Max2002POLMKP BOBRY Debica49.0170
7.SZMIT, Jakub2002POLLKS DELFIN Polaniec49.8267
8.GOZDZIASZEK, Krystian2002POLMKP BOBRY Debica51.7959
9.JASKOT, Jakub2002POLMKP BOBRY Debica56.7845
50m Freestyle - Men, 4 x 50m Freestyle, Timed Final,  Open24 Feb 2012 - 11:30TimePts.
RelayUNGEHEUER, Mateusz1996POLKP SOKOL Rzeszow25.32512
RelayJURCZYK, Damian1995POLUKS "Shark" Rudna25.93476
RelayDUDEK, Michal1994POLMKP BOBRY Debica26.54444
RelayMACHUL, Grzegorz1997POLMUKP KORONA-Swim Kielce27.21412
RelayGOZDZIEWSKI, Adrian1998POLMKS WODNIK Radom27.83385
RelayBIENIEK, Michal2002POLPlywak Bochnia36.61169
RelaySZEWC, Bartek2002POLMKP BOBRY Debica45.9485